BTM dr Jurkiewicz logo BTM - dr Jurkiewicz   Adres: ul. Bartoszka 4/3, 00-710 Warszawa  tel.: +48 602 134 273  e-mail: biuro@btmjurkiewicz.pl BTM dr Jurkiewicz english version

Naturalne materiały budowlane i budownictwo ekologiczne

Budownictwo ekologiczne, nazywane również budownictwem zrównoważonym staje się coraz bardziej popularne. Tradycyjne materiały, wykorzystywane przez naszych przodów ze względu na powszechny dostęp, dziś stanowią alternatywę dla osób, którzy cenią naturalne rozwiązania przyjazne środowisku i zdrowiu człowieka.

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania osób projektujących domy ekologiczne, stworzyliśmy wyjątkową ofertę firmy BTM Jurkiewicz. Od kilkunastu lat dostarczamy Klientom w kraju i za granicą innowacyjne rozwiązania w zakresie wznoszenia budynków ekologicznych za pomocą naturalnych materiałów budowlanych.


Ekologiczne materiały budowlane
Wśród materiałów ekologicznych, dostępnych w naszej ofercie, proponujemy przede wszystkim naturalne bloczki gliniane oraz naturalne tynki i farby, które coraz częściej wykorzystywane są w realizacji projektów eko domów. Wszystkie proponowane materiały wykonane są z nietoksycznych substancji, które są odporne na działanie ognia i nieszkodliwe dla alergików.

Proces produkcji materiałów ekologicznych ma również tą zaletę że nie wpływa na zanieczyszczenie środowiska.


Projekty i budowa domów ekologicznych
Specjalizujemy się również w tworzeniu konstrukcji budynków z surowej ziemi. Współczesne ziemianki niewiele mają jednak wspólnego z prymitywnymi lepiankami przodków. Dzisiejsze ekologiczne budownictwo to odpowiedź na potrzeby środowiska, coraz bardziej poddawanego degradacji. Projektowane przez nas budynki z ziemi ubijanej są oszczędne – zarówno pod względem zapotrzebowania na energię, jak i kosztów związanych z transportem materiałów.


Budownictwo ekologiczne jest przyszłościowe
Wszystkich Klientów zainteresowanych ofertą naturalnych materiałów budowlanych oraz budownictwa ekologicznego, zachęcamy do kontaktu z firmą BTM Jurkiewicz. Służymy fachowym doradztwem w doborze materiałów oraz ekologicznym projektowaniu budynków.


KREUJCIE Z NAMI
I liderem europejskim – firmą CLAYTEC
Claytec logo