5 powodów, dla których warto rozważyć Revolut Bank

Closeup of credit cards

Revolut to aplikacja bankowa, która umożliwia przechowywanie, wydawanie i przesyłanie pieniędzy w różnych walutach. Oferują szeroki zakres usług dostępnych za pośrednictwem aplikacji.

1) Za pomocą telefonu możesz wpłacać gotówkę w podróży

Aplikacja jest dostępna w 120 krajach i walutach i można jej używać do wysyłania pieniędzy za granicę po najlepszych kursach wymiany.

Jeśli jesteś klientem banku, który jest częścią Jednolitego Obszaru Płatności w Euro (SEPA) lub jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, możesz użyć Revolut do dokonywania natychmiastowych płatności SEPA za darmo.

2) Bezpłatne utrzymanie konta

Revolut oferuje swoim klientom darmowe konto. Mogą założyć konto i korzystać z niego bez płacenia, ale będą musieli zapłacić określoną kwotę, jeśli chcą korzystać z opcjonalnych konta plus lub premium.

Revolut oferuje dwa rodzaje kont: bezpłatne i płatne. Darmowe konto jest idealne dla tych, którzy nie potrzebują niczego więcej niż podstawowego konta bankowego. Posiada wszystkie podstawowe funkcje, takie jak sprawdzanie salda, wysyłanie pieniędzy do innych osób i wypłacanie gotówki z bankomatu.

3) Brak opłat za karty + wypłaty z bankomatów w ponad 120 krajach

Revolut bank to aplikacja bankowa, która oferuje bezpłatne transakcje międzynarodowe i wypłaca z dowolnego bankomatu w ponad 120 krajach. Karta Revolut oferuje bezpłatną wymianę walut, bezpłatne transakcje międzynarodowe i brak opłat za korzystanie z bankomatów w ponad 120 krajach. Jest również wyposażony w system płatności zbliżeniowych i aplikację, która pozwala zobaczyć saldo i ostatnie transakcje na telefonie.

4) 0% opłaty walutowej przy zakupie i wypłacie

Revolut to jeden z nielicznych banków, który oferuje 0% opłaty walutowej przy zakupie i wypłacie w EUR / GBP / USD i ponad 50 innych walutach. Aplikacji Revolut można używać do zarządzania pieniędzmi bez opłat za transakcje, wydatki za granicą czy wypłaty z bankomatów. Zawiera również zintegrowaną giełdę kryptowalut z Bitcoin, Ethereum, Litecoin, XRP i Bitcoin Cash.

5) Gwarancja bezpieczeństwa

Otwierając konto w revolut, masz pewność, że jest to jedno z najbezpieczniejszych kont w Wielkiej Brytanii. Firma ma duże doświadczenie i współpracuje z klientami od 7 lat. Konto revolut jest nie tylko bezpieczne, ale daje też wiele korzyści, których nie oferują inne usługi bankowe.